Złącza hydrauliczne
Złacza hydrauliczne HYDROKOMP umożliwiają uzyskanie szczelnego i bezpiecznego połaczenia w systemach hydraulicznych.
Charakteryzują się niewielkimi wymiarami oraz możliwością pracy przy wysokim ciśnieniu medium.
Złącza umozliwiają łączenie i rozłączanie układów znajdujacych sie pod ciśnieniem.
Firma HYDROKOMP dostarcza złączy dopasowanych do potrzeb i wymagań klienta.
  • Ręczne układy sprzęgające są stosowane w obrabiarkach, które współpracują z osprzętem hydraulicznym, ale nie posiadają standardowego wyposażenia złącza hydraulicznego do doprowadzania oleju do palety osprzętu. Personel obsługujący zajmuje się sprzęganiem i odłączaniem. W przeciwieństwie do szybkozłączy, złącza ręczne nie niosą ze sobą niebezpieczeństwa...

  • Sprzęgła te mogą być z powodzeniem stosowane tam, gdzie przesów osiowy łączonych elementów nie jest możliwy. Łaczenie odbywa sie przy pomocy oddzielnego ciśnienia sterującego. Odstęp między złączką sprzęgającą a mechanizmem sprzęgającym może wynosić od 0,6 do 1,0 mm.

  • Elementy sprzęgające HYDROKOMP wykonane są z materiałów nierdzewnych. Umożliwia to stosowanie elementów do wszystkich płynów i gazów. HYDROKOMP oferuje elementy sprzęgające dla dwóch różnych trybów pracy sprzęgło bezciśnieniowe lub sprzęgło ciśnieniowe.

  • Systemy sprzęgieł wielokrotnych są stosowane głównie w obrabiarkach, gdzie służą jako interfejs do transmisji mediów między paletą osprzętu a stacją załadunku i rozładunku lub stacją obróbki. Ale zastosowania zostały również z powodzeniem w innych dziedzinach, takich jak technologia przenoszenia, robotyka oraz budowa form i matryc.

AKTIM Sp. z o.o.

ul. Braterska 12

30-802 Krakow

POLSKA

tel.: +48 12 267 64 00

tel./fax: +48 12 267 43 06

e-mail: aktim@aktim.com.pl

KRS: 0000151916

NIP: 679-008-47-72

DUNS: 422548743

BDO: 000027366
RODO - Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

copyright all rights reserved 2019

tworzenie stron internetowych milleniumstudio.pl