Pompy

GRACO zapewnia szeroki wybór pomp dopasowanych do każdej aplikacji.
Wybór pompy jest prosty, wystarczy określić rodzaj układu smarowania, zasilanie oraz rodzaj środka smarnego.


na stronę
 • Pompy elektryczne G1 GRACO to niezawodna, prosta alternatywa do ręcznego smarowania. • Wyposażone w jeden element pompujący.• G1 Standard ™ nie ma wbudowanego sterownika co stanowi tanie rozwiązanie.• G1 Plus ™ ma wbudowany wyłącznik czasowy z opcjonalną funkcją niskiego poziomu, która wyłącza pompę po opróżnieniu zbiornika.

 • Pompy elektryczne G3 GRACO odpowiadają na zaawansowane potrzeby stawiane układom centralnego smarowania.Dzięki elastycznej i trwałej konstrukcji, w tym regulowanej wydajności oraz możliwości pracy zarówno z wtryskiwaczami jak i z dozownikami serii progresywnej znajdują zastosowanie do obsługi wielu rynków i aplikacji.

 • Wysoce konfigurowalne rozwiązanie dla niemal każdej aplikacji.System Modu-Flo GRACO idealnie nadaje się do zastosowań, w których minimalizacja przestojów ma kluczowe znaczenie. Dostosowywanie jest łatwe - wystarczy dopasować pompy, zbiorniki i kolektory w dowolnej konfiguracji, aby spełnić większość wymagań.

 • LubeMaster firmy Graco to pompy z napędem elektrycznym lub mechanicznym przeznaczone  do wymagających zastosowań. Wytrzymały żeliwny korpus i elementy wewnętrzne zapewniają stałą wydajność w trudnych warunkach. Dzięki kilku opcjom zbiorników i akcesoriów do wyboru zestaw z pompą LubeMaster może być łatwo dostosowany do potrzeb praktycznie wszystkich...

 • Wszechstronny zestaw zaprojektowany do użytku z praktycznie każdym układem smarowania typu progresywnego lub jednoliniowego kryzowego. Wytrzymały zespół stalowego zbiornika i silnika Miniature MeterFlo wytrzymuje najtrudniejsze zastosowania. Zdolne do pracy w sposób ciągły z wysoką wydajnością pod ciśnieniem do 1000 psi (69 bar).

 • Trwała konstrukcja z solidną obudową sprawia, że pompy elektryczne GRACO Meter-Flo przeznaczone są do niezawodnej pracy w wymagających aplikacjach. Pompa zębata dostępna jest z bezpośrednim sprzężonym silnikiem o mocy 1/2 HP osiągającym do 1725 obr/min z wydajnością 245 cali sześciennych na minutę. Jedenaście różnych modeli pomp do wyboru.

 • Pompy Injecto-Flo® GRACO posiadają napęd elelektryczny (EO-1 i EO-3) oraz pneumatyczny (AO-1).Ekonomiczne, niskociśnieniowe rozwiązanie przeznaczone do pracy z dowolnymi dużymi objętościami do okresowego smarowania.

 • Pompy elektryczne Injecto-Flo® II GRACO Duża wszechstronność w małym pakiecie. Posiada wiele opcji sterowania. Niezawodna wysokiej jakości pompa zębata w połączeniu z dozownikami tłokowym Injecto-Flo II zapewnia lata bezawaryjnej pracy. Zintegrowany sterownik z alarmami LED można łatwo zaprogramować dla dowolnej aplikacji.

 • Pompy elektryczne oraz ręczne Thrif-T Luber® Duża funkcjonalność z niewielką ceną, idealne dopasowanie do podstawowego, jednoliniowego kryzowego systemu smarowania. Pompy mogą być z napędem elektrycznym lub ręcznym. Kompletny zestaw z napędem elektrycznym obejmuje pompę, zbiornik i zintegrowany sterownik (wersja zdalna opcjonalnie) do szybkiej i łatwej...

 • Pompy elektryczne Maxi-Flo GRACO Smarowanie narzędzi maszynowych z monitorowaniem systemu. Kompaktowa konstrukcja zawierająca wszystko co potrzebne do jednoliniowego systemu smarowania. Standardowy zestaw zawiera zbiornik, pompę, motoreduktor i zintegrowany lub zdalny sterownik. Proste przełączniki suwakowe pozwalają na łatwą konfigurację czasu pracy pompy.

 • Pompy pneumatyczne LubePro™ GRACO.Przez prawie 50 lat pompy Graco Fire-Ball ™ były wyznacznikiem trwałości i wydajności na rynku smarowania. Pompy z serii LubePro ™ wykorzystują tę samą sprawdzoną jakość i technologię oferując solidne rozwiązanie, w których wymagana jest wysoka wydajność, duża szybkość cykli i natężenia przepływu aby optymalnie smarować...

 • Koncepcja pomp pneumatycznych oraz hydraulicznych Modu-Flo GRACO zapewnia sprawdzony i opłacalny sposób konfiguracji niestandardowych systemów smarowania olejem lub smarem przy użyciu standardowych elementów. Zbiorniki, pompy i kolektory można dobierać w dowolnej konfiguracji. Regulowana wydajność pomp zapewnia dopasowanie do każdych wymagań.

 • Pompy pneumatyczne serii- E GRACOPompy z serii E GRACO to doskonała, tańsza alternatywa w stosunku do standardowych zestawów pneumatycznych. Można zamówić zestaw pompy ze zbiornikiem i akcesoriami już zmontowany co pozwala zaoszczędzić czas.Zestaw jest łatwy do instalacji w systemie smarowania.Seria E oferuje wiele opcji zbiorników na smar lub olej.

 • Pompy pneumatyczne z serii MSA-10 oraz MSA-100 GRACO są używane w systemach smarowania, w których środek smarny jest dostarczany do pompy bezpośrednio z pojemnika. Pompa nie wymaga dodatkowego zbiornika.Brak zbiornika czyni serię MSA idealną do stosowania w miejscach, do których wejście jest trudne lub niepożądane.

 • Pompy GRACO LubriSystem pneumatyczne i ręczne.Pompy do układów jednoprzewodowych. Doskonałe do pracy z wtryskiwaczami LubriSystem.Łatwe w projektowaniu, modyfikacji i dostosowaniu do dużych i małych aplikacji.

 • Prosty, kompaktowy i ekonomiczny sposób dostarczania oleju lub smaru. Idealny do oczyszczania istniejącego scentralizowanego systemu przy zmianie środka smarnego lub konserwacji.Informacje zamówieniowe:562857 – smarownica z walizką do przechowywania558959 – uchwyt montażowy ścienny200389 – sztywny przewód 6 cali

AKTIM Sp. z o.o.

ul. Braterska 12

30-802 KRAKÓW

tel.: +48 12 267 64 00

tel./fax: +48 12 267 43 06

e-mail: aktim@aktim.com.pl

KRS: 0000151916

NIP: 679-008-47-72

DUNS: 422548743

BDO: 000027366

copyright all rights reserved 2019

RODO - Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

tworzenie stron internetowych milleniumstudio.pl