Lista produktów producenta: HYDROKOMP

Założona w 1998 roku firma HYDROKOMP projektuje i produkuje komponenty hydrauliczne, systemy złączy hydraulicznych i technologię mocowania dla inżynierii mechanicznej, konstrukcji oprzyrządowania, narzędzi i wielu innych gałęzi przemysłu również dla różnych warunków pracy.

na stronę
 • Przy stosowaniu hydraulicznych systemów mocujących należy zrównoważyć przecieki wewnętrzne i zmiany objętości (np. z powodu wahań temperatury). Zadania te wykonuje akumulator hydrauliczny.

 • Sprzęgła te mogą być z powodzeniem stosowane tam, gdzie przesów osiowy łączonych elementów nie jest możliwy. Łaczenie odbywa sie przy pomocy oddzielnego ciśnienia sterującego. Odstęp między złączką sprzęgającą a mechanizmem sprzęgającym może wynosić od 0,6 do 1,0 mm.

 • Zaciski skrętne są stosowane do mocowania przedmiotów obrabianych, gdy niemozliwe jest mocowania za pomocą pasów i innych elementów mocujących ograniczajacych mozliwość załadunku i rozładunku obrabianego przedmiotu.

 • Podpory robocze są idealnymi komponentami stosowanymi w celu zwiększenie dokładności obróbki, aby uniknąć wibracji i ugięć podczas obrabiania przedmiotów.

 • Filtracja mediów odgrywa bardzo ważną rolę dla niezawodności systemów hydraulicznych. Złożoność układu hydraulicznego nie ma przy tym szczególnego znaczenia. Nawet na najprostsze układy mają wpływ niedopuszczalne zanieczyszczenia w medium.

 • Manometry mają zastosowanie w punktach pomiarowych w układzie hydraulicznym.

 • Ręczne układy sprzęgające są stosowane w obrabiarkach, które współpracują z osprzętem hydraulicznym, ale nie posiadają standardowego wyposażenia złącza hydraulicznego do doprowadzania oleju do palety osprzętu. Personel obsługujący zajmuje się sprzęganiem i odłączaniem. W przeciwieństwie do szybkozłączy, złącza ręczne nie niosą ze sobą niebezpieczeństwa...

 • Elementy sprzęgające HYDROKOMP wykonane są z materiałów nierdzewnych. Umożliwia to stosowanie elementów do wszystkich płynów i gazów. HYDROKOMP oferuje elementy sprzęgające dla dwóch różnych trybów pracy sprzęgło bezciśnieniowe lub sprzęgło ciśnieniowe.

 • Narzędzia te służą do wkręcania mechanizmów sprzęgających i mocowań złączy w obudowie. Narzędzie do wkręcania można dokręcić np. wkrętarką akumulatorową lub kluczem.Dostępne są różne narzędzia. Różnią się one rozmieszczeniem pinów i średnicami nominalnymi.

 • Firma HYDROKOMP opracowała odpowiednie narzędzie montażowe, aby wymiana uszczelnienia systemowego była prosta i bezpieczna.

 • Pneumatyczne złącza obrotowe pozwalają przenieść sprężone powietrze ze stacjonarnej na wirującą część maszyny. Montowane są one w osi obrotu podzespołu. HYDROKOMP oferuje wersje z pojedynczym, podwójnym i poczwórnymi przejściami.

 • Firma HYDROKOMP oferuje dwa rodzje pomp:- Pompy ciśnieniowe, pneumatyczno-hydrauliczne - Pompy śrubowe

 • HYDROKOMP oferuje szeroką gamę standardowych ramion zaciskowych jako akcesorium do naszych docisków obrotowych. Portfolio obejmuje pojedyncze i podwójne ramiona dociskowe ze śrubą stykową i bez niej. Dostępne są również półfabrykaty do produkcji indywidualnych specjalnych ramion zaciskowych.

 • Siłowniki blokowe są popularnymi elementami konstrukcyjnymi w bardzo wielu dziedzinach, w których wymagane są bardzo mocne i krótkie skoki. Mają one wewnętrzne gwinty tłoczyska do bezpiecznego wkręcania śrub stykowych. Ich kompaktowy, sześcienny kształt ułatwia mocowanie i gwarantuje wysokie ciśnienia robocze. Różne wersje hydraulicznego zasilania olejem...

 • Siłownik ten nadaje się do blokowania ruchomych stołów maszynowych. Jest wyposażony w jeden lub dwa tłoki. Obciążenie tłoka odbywa się hydraulicznie za pośrednictwem scentralizowanego systemu ciśnieniowego. Każdy tłok ma osobny port. W układzie sterowania maszyny można zintegrować różne cylindry blokujące. Odciążenie tłoka następuje poprzez obniżenie...

 • Siłowniki wkręcane są rozwiązaniem oszczędzającym miejsce jako siłowniki zaciskowe i blokujące. Nadają się jako moduł konstrukcyjny do szerokiej gamy zadań. Siłowniki wyróżnia zwarta budowa. Dostępne są w wersji jednostronnego lub dwustronnego działania.

AKTIM Sp. z o.o.

ul. Braterska 12

30-802 Krakow

POLSKA

tel.: +48 12 267 64 00

tel./fax: +48 12 267 43 06

e-mail: aktim@aktim.com.pl

KRS: 0000151916

NIP: 679-008-47-72

DUNS: 422548743

BDO: 000027366
RODO - Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

copyright all rights reserved 2019

tworzenie stron internetowych milleniumstudio.pl