Marki

 • ABB

  Firma ABB posiada w swojej ofercie szerokie spektrum silników elektrycznych dla każdej gałęzi przemysłu i do różnych zastosowań. Silniki ABB wyróżnia wysoka sprawność oraz niezawodność w całym okresie użytkowania. Spełniają one lokalne
  i globalne normy oraz regulacje w zakresie efektywności energetycznej. Szerokie portfolio silników niskiego napięcia ABB zapewnia dopasowanie właściwego silnika
  dla każdej aplikacji i warunków środowiskowych.
 • ALWAYSE

  Firma Alwayse jest światowym liderem wśród producentów kulkowych zespołów tocznych. Oferuje 150 podstawowych modeli i około 5 000 odmian. Dział techniczny firmy ALWAYSE udziela bezpłatnych konsultacji, za pośrednictwem dystrybutora, odnośnie możliwości zastosowania swoich produktów oraz ich doboru. Pełny program produkcyjny obejmuje: kulowe zespoły toczne (rolki kulowe), rolki specjalne do transportu tafli szkła oraz płyt z różnych materiałów, kółka gumowe do przenośników.
 • BALDOR

  Firma Baldor/ Dodge to amerykański producent silników elektrycznych, przekładni mechanicznych oraz automatyki przemysłowej. Firma sprzedaje również produkty marki Dodge, w tym: łożyska samonastawne w oprawach, zespoły łożyskowe, sprzęgła, koła pasowe oraz tuleje. W 2011 roku produkty marki Dodge oraz Baldor zostały włączone do grupy ABB. 
 • BROWNING

  Firma Browning jest światowym liderem wśród producentów kół pasowych, pasów, przekładni, reduktorów, motoreduktorów, kół zębatych, tulei oraz sprzęgieł.
  Marka Browning od 100 lat słynie z wysokiej jakości, niezawodności i wyjątkowej wydajności produktów do przenoszenia napędu.
  Obecnie marka BROWNING wchodzi w skład koncernu REGAL BELOIT Company.

 • DODGE

  Firma Dodge to amerykański lider w branży łożyskowej. Firma oferuje zespoły łożyskowe, oprawy łożyskowe, łożyska samonastawne w oprawach, a także przekładnie, sprzęgła, koła pasowe
  oraz tuleje. W 2011 roku marki Dodge oraz Baldor zostały włączone do grupy ABB.
 • EATON

  Firma Eaton Airflex jest światowej sławy producentem sprzęgieł i hamulców o szerokim zakresie zastosowań w przemyśle. Sprzęgła Airflex charakteryzują się wysoką wydajnością, jakością oraz długą żywotnością. Niezawodność, łatwość konserwacji, szybka wymiana podzespołów w hamulach i sprzęgłach Airflex pozwala zapobiec kosztownym i niespodziewanym przestojom. Dzięki globalnej działalności- w tym produkcji, sprzedaży i dystrybucji- obejmującej wiele kontynentów na calym świecie, firma oferuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. 
 • GRACO

  LUBRIQUIP TRABON MANZEL

  Firma Graco
   
  należy do czołowych światowych producentów systemów i urządzeń do transferu płynów i materiałów lepkich, smarowania pojazdów i urządzeń oraz różnego rodzaju akcesoriów do tych zastosowań.
  Firma Aktim Sp. z o.o. jako autoryzowany dystrybutor GRACO w Polsce oferuje:
  - urządzenia do transferu płynów
  - pompy o wysokim standardzie sanitarnym SaniForce
  - pompy membranowe HUSKY
  - pompy perystaltyczne EP
  - pompy tłokowe
  - systemy do opróżniania beczek i pojemników
  - akcesoria
  - myjki ciśnieniowe
  - myjka ciśnieniowe Hydra-Clean
  - akcesoria
  - układy centralnego smarowania
  - układy progresywne
  - układy jednoliniowe
  - pompy
  - akcesoria
 • KOP-FLEX

  Firma Kop-Flex oferuje szeroką gamę sprzęgieł stałych stosowanych do przenoszenia napędu do pomp, sprężarek itp. Sprzęgła stałe są przeznaczone do przenoszenia dużych momentów obciążeń, w urządzeniach gdzie występuje brak osiowości łączonych wałów. Specjalna konstrukcja tłumi drgania i łagodzi obciążenia udarowe. 

               

 • LUBRIQUIP

  Firma Lubriquip należy do czołowych, światowych producentów systemów i urządzeń do transferu płynów i materiałów lepkich, systemów do smarowania pojazdów
  i urządzeń oraz różnego rodzaju akcesoriów do w/w zastosowań. Obecnie marka Lubriquip wchodzi w skład koncernu GRACO. Więcej o produktach firmy Lubriquip
  w dziale GRACO.

 • MANZEL

  Firma MANZEL jest producentem kompaktowych urządzeń smarowniczych stosowanych w sprężarkach gazów przemysłowych i gazu ziemnego, w urządzeniach eksploatacji pól naftowych i w mieszalnikach wyrobów gumowych. Obecnie marka Manzel wchodzi
  w skład koncernu GRACO.

 • McGILL

  Firma McGILL to wiodący w producent rolek tocznych. Marka McGILL ma ponad 100-letnie doświadczenie w branży łożyskowej. Ponad 80 lat temu stworzyła specjalną wersję łożyska igiełkowego- rolkę krzywkową. Od tego czasu firma McGill pozostaje liderem w branży i oferuje całą gamę produktów, które znajdują zastosowanie w przemyśle.

  Firma McGILL oferuje:
  - rolki krzywkowe (rolki toczne) o wymiarach calowych i metrycznych
  - łożyska igiełkowe 
  - łożyska baryłkowe, także w wersji uszczelnionej • MORSE

  Firma Morse jest producentem łańcuchów, transporterów łańcuchowych, sprzęgieł i przekładni. Produkty marki Morse są kluczowym elementem w transporcie, przemyśle celulozowo-papierniczym i leśnictwie.
  Napędy łańcuchowe marki Morse, sprzęgła mechaniczne i przekładnie ślimakowe są stosowane od ponad 125 lat w najbardziej wymagających zastosowaniach.
 • ROLLWAY

  Firma Rollway to amerykański producent łożysk kulkowych, wałeczkowych, baryłkowych, stożkowych i specjalnych (do maszyn wibracyjnych, pomp)
  oraz tulei łożyskowych, nakrętkek i podkładek. W swojej ofercie posiada również szereg łożysk specjalnych dla przemysłu lotniczego i kosmicznego.
  Firma Rollway posiada dwa oddziały: amerykański i europejski. 
  Obecnie marka Rollway jest częścią koncernu REGAL BELOIT Company.

 • SEALMASTER

  Firma Sealmaster to amerykańska firma założona w 1935 roku. Jest znanym
  z najwyższej jakości producentem łożysk kulkowych, zespołów łożyskowych
  z łożyskami stożkowymi, łożysk ślizgowych i główek cięgieł. 
   Aktualnie marka Sealmaster wchodzi w skład amerykańskiego koncernu REGAL BELOIT Company.

 • TRABON

  Firma Trabon oferuje pełną gamę pomp, rozdzielaczy oraz wszelkich akcesoriów do realizacji układów smarowania. Stosowane pompy mogą mieć napęd: ręczny, pneumatyczny, hydrauliczny, elektryczny i mechaniczny. Dozowanie środków smarnych jest realizowane za pośrednictwem zaworów dozujących równolegle lub progresywnie, a proces smarowania jest programowany i śledzony za pomocą sterowników elektronicznych. Aktualnie marka TRABON wchodzi w skład koncernu GRACO. 
  Więcej o produktach firmy TRABON w dziale GRACO.

AKTIM Sp. z o.o.

ul. Braterska 12

30-802 KRAKÓW

tel.: +48 12 267 64 00

tel./fax: +48 12 267 43 06

e-mail: aktim@aktim.com.pl

KRS: 0000151916

NIP: 679-008-47-72

DUNS: 422548743

BDO: 000027366

copyright all rights reserved 2019

RODO - Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

tworzenie stron internetowych milleniumstudio.pl